Duo Catarsis

Duo Catarsis

Artist

About me

Aastast 2003 tegutsev Duo Catarsis esitab 70-90’te aastate popp ja rokk muusikat (Smokie, Creedence, Status Quo, Dire Straits, Chris Rea, Queen, Pink Floyd, ELO, KISS, Black Sabbath jpt), 80’te aastate “tunnusmuusikat” Italo-pop’i (Ricchi e Poveri, Celentano, Toto Cutugno, Zucchero, jpt), klassikalist 80’te retro-popi (Modern Talking, Bad Boys Blue, jpt)

Lisaks mängime taustaks või meeleoluks / vastuvõttudele sobiliku pehmet jazzi ja bossa-novat, instrumentaalmuusikat ning stiiliga harmoneeruvat omaloomingut .

Meil on pikaajalised kogemused pulmade, firmapidude ja stiilipidudega ja teeme koostööd paljude tuntud õhtujuhtide ning varietee/tantsutruppidega.

Toome Sinuni oma nägemused tollaste tippartsitide tuntud ning surematutest hittidest.
Mõnes mõttes on meie esinemised nagu väike rännak ajas tagasi. Viime Sind muusika kaudu kuldsesse "retroajastusse" ning üritame Sulle meenutada neid surematuid meloodiad, mis elasid siis ja elavad ka nüüd ning täidavad Sind sooja äratundmisrõõmu ning nostalgiaga.

Mille poolest me erineme ?
Me ei kasuta fonogramme, "isemängija rütme" või eellindistatud taustu. Me ei tule kohale CD, mälupulga või sülearvutiga.

Mängime otse ja kõik mis mee teeme on reaalajas ning päris.

Me ei ole kinni ka mingites lugudelistides või järjestuses nagu paljud fonogrammibändid ja seetõttu obn iga meie õhtu erinev, sest valime lood justnimelt vasta ürituse publikut ja meeleolu arvestades.

Me tuleme kohale oma korraliku heli ning valgustehinkaga ja loome Sinu üritusele mõnusa meeleolu ja õhustiku.

Youtube videos

Instagram